ZŠ a MŠ Kozojedy, okres Plzeň-sever, p.o.

☎ +420 723 846 225     ✉ zskozojedyps@seznam.cz

„Buďme rodinnou školou, kde všichni – dítě, učitel i rodič – táhnou za jeden provaz.“
lyžák

Lyžařský kurz

Poslední informace k lyžařskému kurzu.

Nově není zapotřebí mít před odjezdem PCR test.

V pondělí se každý individuálně dopraví na vlakové nádraží, sraz v 7:15 nebude u hutníka, ale zvenku u informačního centra se stánky (vnitřek je v rekonstrukci). Vlak odjíždí v 7:40, jízdenky zajistím předem. V pátek bychom měli přijet v 18:16 na vlakové nádraží a tam si děti zase vyzvednete.

Lyže nebo snowboard musejí být zabalené ve vaku, jinak je dopravce nepřepraví. Osobní věci doporučuji dát do velkého batohu, raději než kufr.

Začínáme se stravovat v pondělí večeří, končíme v pátek obědem. Svačinu s sebou, je možné si koupit i polévku při příjezdu.

Pokoje budou 5lůžkové, stravování – plná penze s pitným režimem – v zimní terase oddělené.

Do pátku, 25. 2. 2022, bych ráda měla od všech Potvrzení od lékaře (nesmí být starší dvou let), kopii zdravotní karty pojištěnce a Prohlášení o bezinfekčnosti.

Platba v hotovosti na místě za vleky (dle aktuální situace na místě, loni 1500 Kč, asi 150 Kč vlak tam i zpět, noční lyžování ve středu pro zájemce 250 Kč)

Nechci předem strašit, ale v případě, že by někomu na horách nebylo dobře, udělala bych mu (viz. email) test. V případě pozitivního výsledku byste museli pro své dítě přijet a ostatní dle MŠMT zůstávají na kurzu. Stejně jako při každé jiné nemoci. Děkuji za pochopení.

Nyní se ale všichni těšíme a věříme, že si pobyt na horách perfektně užijeme bez jakéhokoliv omezení a zranění.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email