ZŠ a MŠ Kozojedy, okres Plzeň-sever, p.o.

☎ +420 603 163 945     ✉ zskozojedyps@seznam.cz

„Buďme rodinnou školou, kde všichni – dítě, učitel i rodič – táhnou za jeden provaz.“
geometry-gefaddf7b1_640

MÁME ŠIKOVNÉ ŽÁKY

V nedávno proběhlém okresním kole matematické olympiády se Janu Štěrbovi podařilo dosáhnout skvělého výsledku. Umístil se na prvním místě.

Nejde o jeho první matematický úspěch. Jenda je nadaným logikem, což potvrzuje i další první místo v Pythágoriádě a jeho průběžná práce.

Ovšem nezdolává své soupeře jen v matematické rovině. Letos jsme se zúčastnili i zeměpisné olympiády. Kromě nových zkušeností jsme si z okresního kola přivezli i další první místo a postup do krajského kola. Tam už sice Jendův výkon na postup do celostátního kola nestačil, ale i tak jde o úspěch.

Tímto bych ráda poděkovala VŠEM žákům, kteří se tento rok zapojili do soutěží a dalších akcí školy. Děkuji za výbornou reprezentaci. Minimálně jste všichni načerpali zkušenosti. A pokud jste teď nedosáhli kýžených výsledků, může se to podařit příště.

Doufám, že příští školní rok bude minimálně stejně úspěšný a žáci, kteří tento rok nesebrali odvahu se do nějaké soutěže zapojit, se osmělí. Protože šikovných a nadaných dětí máme ve škole dost.

Mgr. Veronika Vacínová

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email