ZŠ a MŠ Kozojedy, okres Plzeň-sever, p.o.

☎ +420 603 163 945     ✉ zskozojedyps@seznam.cz

„Buďme rodinnou školou, kde všichni – dítě, učitel i rodič – táhnou za jeden provaz.“
tepfaktor

Nezapomenutelný den v TEPfaktoru

Dne 5. 6. 2023 se žáci 2. stupně naší základní školy vydali na školní výlet do Tepfaktoru v Chotilsku u Příbrami. Vytvořili celkem 9 týmů a společně pak strávili dopoledne plné soutěží, zábavy a týmové práce.

Hned po příjezdu do Tepfaktoru byly žáci rozděleni do skupin – týmů a každá skupina se po úvodní instruktáži chopila svého prvního úkolu. Týmy se musely spoléhat na vzájemnou spolupráci, kreativitu a rychlost, protože úkoly byly někdy opravdu náročné. Od hádání rébusů a šifrování zpráv po fyzické aktivity a strategické hry, žáci museli využít všechny své dovednosti a znalosti.

Ale nejde jen o soutěžení. Během dne měli žáci také příležitost posilovat své týmové vazby, navazovat nová přátelství a projevit svou kreativitu. Zážitkové aktivity a úkoly v Tepfaktoru nejen rozvíjely jejich schopnosti, ale také posilovaly jejich sebevědomí a důvěru v sebe sama.

Celkově lze říci, že výlet do Tepfaktoru byl pro naše žáky dobrou volbou a mají tak zážitek, na který budou dlouho vzpomínat. Jejich energie, nadšení a spolupráce vytvořily příjemnou atmosféru a ukázaly, jak důležité je týmový duch a vzájemná podpora.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email