ZŠ a MŠ Kozojedy, okres Plzeň-sever, p.o.

☎ +420 603 163 945     ✉ zskozojedyps@seznam.cz

„Buďme rodinnou školou, kde všichni – dítě, učitel i rodič – táhnou za jeden provaz.“

Rozsvícení vánočního stromečku v Kozojedech

Dne 26.11 2016 se jako již tradičně konalo na návsi v Kozojedech slavnostní rozsvícení vánočního stromečku. Překvapením pro všechny byla hojná účast rodičů, dětí, prarodičů a mnoha dalších návštěvníků. Děti ze základní školy všem zpestřily čekání recitací, zpěvem a hrou na hudební nástroje. Vrcholem jejich vystoupení byla koleda Tichá noc (Silent night) zpívaná prvně v anglickém jazyce a poté česky. Děti byly odměněny velkým potleskem. Návštěvníci si v mrazivém podvečeru mohli dát na zahřátí svařené víno nebo čaj. Ke koupi byly na místě krásně ozdobené perníčky, po kterých se hned zaprášilo.

Po slavnostním rozsvícení stromečku měla projev místostarostka obce, která poděkovala žákům a organizátorům vystoupení a všem popřála krásné prožití vánočních svátků. Zároveň vyzvala všechny přítomné děti, aby si přišly pro vánoční balíček, který pro ně obec přichystala jako překvapení.

Děkujeme všem, kteří upekli a ozdobili pro děti i dospělé perníčky a přichystali občerstvení pro všechny přítomné. Díky patří také paní učitelce Janě Soukupové a ředitelce školy Evě Doležalové, které s dětmi nacvičily večerní vystoupení, dále pak panu Petru Němcovi za pěkné ozvučení akce a samozřejmě obecnímu úřadu Kozojedy.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email